تعمیر دستگاه لیزر co2 فرکشنال

تعمیر دستگاه لیزر co2 فرکشنال

 

تعمیر لیزر co2 فرکشنال

حتما می دانید که بسیاری از کلینیک های زیبایی که در ایران و در دیگر کشور ها فعال هستند حتما خدمات جوانسازی را نیز به مراجعه کنندگان خودشان ارائه می دهند .

جوانسازی مجموعه ای از اعمالی است که روی پوست افراد صورت می گیرد تا بتوانند سیستم ایمنی را ترغیب کنند تا سطح کلاژن سازی را بالا ببرند و در نتیجه شاهد جوانسازی باشیم .

یکی از این روش هایی که بسیار کاربردی و اثربخش می باشد استفاده از متد فرکشنال است که در این متد دستگاهی که از آن استفاده می کنید با استفاده از حالت های مختلف به صورت کنترل شده و نقطه نقطه بافت پوست را تخریب می کند .

بافت های سالمی که در کنار نقاط تخریب شده وجود دارند به پوست کمک می کنند تا نقاط تخریب شده را بازیابی کنند.

همانطور که گفته شد دستگاه های مختلفی وجود دارند که با استفاده از متد فرکشنال باعث جوانسازی پوست صورت و بدن می شوند .

اما دستگاه لیزر سی یکی از بهترین تجهیزات است که با استفاده از لیزر تولید شده توسط گاز کربن دی اکسید یا همان سی برای تخریب استفاده می کند که باعث می شود تا دقت عملکرد این دستگاه تا حد فوق العاده ای بالا برود و در نتیجه اثربخشی نیز افزایش پیدا کند .

دستگاه لیزر co2 فرکشنال چگونه کار می کند ؟

این دستگاه دارای یک مخزن درون دستگاه است که پر از گاز کربن دی اکسید یا همان گاز سی است و دو سر آن به پاور دستگاه وصل است تا زمانی که شات میزنیم اعمال انرژی کنیم .

این اعمال انرژی توسط برقرار کردن ولتاژ در دو سر این مخزن است که باعث می شود تا الکترون های گاز سی که درون این مخزن هستند برانگیخته شوند .

پس از برانگیختگی انرژی الکترون ها توزیع می شود و تعداد الکترو های برانگیخته بیشتری به وجود می آید که این به فرایند تولید لیزر توسط گاز سی می گویند .

پس از آن انرژی ای که برگشتن الکترون ها به حالت پایه از حالت برانگیخته است آزاد می شود که نور و گرما است از طریق بازویی که پر از آیینه های دقیق است به سر هندپیس می رسد .

طبق تنظیماتی که در منو اعمال می کنید لیزر تولید شده طبق پارامتر های شما پرتاب می شود و با تخریب کنترل شده پوست باعث ترغیب سیستم ایمنی بدن به بالا بردن سطح کلاژن سازی می شود .

در نتیجه شاهد انواع درمان ها با این متد هستیم که باعث می شود تا این دستگاه جزو برترین تجهیزات پزشکی در حوزه پوست و زیبایی است .

 

تعمیر لیزر co2 فرکشنال

 

تعمیر دستگاه لیزر co2  فرکشنال

در بالا در رابطه با دستگاه لیزر سی فرکشنال توضیحات کامل داده شد و کاربرد های آن نیز بیان شد و با تعداد بالای خدماتی که می توانید با استفاده از این دستگاه به مراجعین خود ارائه بدهید اشاره شد .

این تعداد کاربرد های زیاد خب علاوه بر اینکه باعث می شود تا درآمدزایی شما بسیار بالا برود و مراجعه کنندگان زیادی را درمان کنید .

اما در عین حال همین تعداد زیاد زیباجویان شما باعث می شود تا دستگاه شما هر روز و هر ساعت کار بکند و اینجاست که گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه لیزر سی مورد اهمیت قرار می گیرد .

قبل از خرید دستگاه حتما از شرکتی که از آن خریداری می کنید بخواهید که 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش خود را حتما داخل قراردادشان با شما ذکر کنند .

اما اگر گارانتی مد نظر جوابگو نبود اصلا جای نگرانی نیست زیرا شرکت نیوان مد با چندین سال تجربه و متشکل از کارشناسان زبده و مهندسان پزشکی و اپتیک و الکترونیک در خدمت شما می باشد تا مشکلات دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن حل نماید .

شرکت نیوان مد علاوه بر نیروی حرفه ای متخصص تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر لیزر سی را نیز دارد و در هر زمان که نیاز به تغییر و تعویض هر یک از قطعات باشد فورا این اتفاق را رقم میزند .

پس اگر شما در کلینیک زیبایی یا مرکز پوست خود دستگاه لیزر سی فرکشنال را دارید و به هر دلیلی دیگر کار نمی کند یا حتی اگر به طور ناگهانی خاموش شده است اصلا جای نگرانی نیست .

با شماره گیری شماره تلفن ما می توانید در هر شهری از ایران که هستید مشکل خود را به کارشناسان ما بگویید و تعمیر دستگاه خود را به دست ما بسپارید . خیالتان راحت باشد که در کمترین زمان و بهترین کیفیت دستگاه شما تعمیر خواهد شد .

مراحل تعمیر دستگاه لیزر co2 فرکشنال به چه شکل است ؟

اولین قدمی که باید برای رفع ایراد دستگاه خود انجام دهید تماس گرفتن با شماره های ما است و بعد از آن باید دقیقا با جزئیات مشکل به وجود آمده را بیان کنید و در صورت وجود امکان حتما یک ویدیو از نحوه خرابی دستگاه بدهید .

بعد از آن کافیست تا دستگاه را به هر صورتی به دست متخصصان ما برسانید بعد از آن آزمایش ها و تست های اولیه توسط متخصصان نیوان مد گرفته می شود و بعد از تایید ایراد گزارش شده فرایند تعمیر آغاز می شود .

بلوکی که معیوب شده است پیدا می شود و با جدا شدن قطعه مشکل پیدا کرده تست های تخصصی قطعه معیوب شروع می شود تا دقیقا مشکل تشخیص داده شود .

بعد از این که ایراد پیدا شد با تعمیر و یا تعویض قطعاتی که دستگاه را به حالت اولیه بر می گرداند مشکل دستگاه حل می شود .

بعد از این دوباره تست های قبلی انجام شده تا از کیفیت و سلامت دستگاه تعمیر شده تایید شود و بعد از آن دستگاه دوباره سر هم می شود .

در این زمان کارشناس دیگری تست اثربخشی دستگاه را به صورت بالینی می گیرد تا اطمینان از درست شدن دستگاه حاصل شود .

تبریک می گوییم دستگاه شما تعمیر شده و آماده تحویل شده است .