تعمیر لیزر کیوسوییچ

تعمیر لیزر کیوسوییچ

تعمیر دستگاه لیزر پاک کننده تاتو کیوسوییچ

یکی از پر طرفردار ترین خدماتی که در کلینیک های زیبایی و سالن ها ارائه می شود رفع تاتو با استفاده از لیزر کیوسوییچ است با توجه به انرژی و طول موج خاصی که ساطع می کند می تواند رنگدانه هایی که در پوست تزریق شده اند و تبدیل به خالکوبی شده اند را کمرنگ کنند و حتی کاملا از بین ببرند و تفاوتی هم نمی کند که این خالکوبی ها چه رنگی باشند و یا در هر ناحیه ای که باشند می توان آن ها را حذف کرد .

دستگاه های مختلفی وجود دارد که به اسم لیزر کیوسوییچ شناخته می شوند اما مکانیزم اثر همه ی آن ها یکی می باشد و اصلی ترین طول موج هایی برای این کار استفاده می شود لیزر با طول موج 1064 و 532 می باشد که می تواند به راحتی در پوست نفوذ کند و رنگدانه هایی که تاتو و خالکوبی را تشکیل داده اند را از بین ببرند و کاملا آن ها را حذف کنند .

یکی از معروف ترین و بهترین دستگاه های لیزر پاک کننده تاتو لیزر پیکوشور می باشد که علاوه بر سری هایی با طول موج 1064 و 532 سری هایی دارد که می تواند لیزر با طول موج 755 و همینطور 1320 نانومتر تولید کند که برای رفع تاتو با هر رنگی آماده هستند و می توانند خالکوبی را با رنگ ها و ابعاد مختلف فارغ از ناحیه ای که حک شده باشد از بین ببرد .

اما نکته بسیار مهم این است که با توجه به اینکه افراد زیادی به دنبال پاک کردن تاتو خود به دلایل مختلف هستند دستگاه لیزر کیوسوییچ بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد احتمال خراب شدن این دستگاه نیز بالا است و معمولا اکثر پزشکان یا کسانی که داخل مطب خود از لیزر پاک کننده خالکوبی استفاده می کنند نگران خراب شدن دستگاه خود هستند .

و خب طبیعی است که اگر دستگاهی در کلینیک شما خراب شود شاهد کاهش اعتبار کلینیکتان هستید چه برسد به خرابی لیزر کیوسوییچ که یکی از پر طرفردار ترین خدماتی است و همواره نوبت های این دستگاه پر است و اگر دستگاه شما خراب شود بسیاری از مشتریان شما اعتمادشان را نسبت به شما از دست می دهند و ترجیح می دهند که در کلینیک دیگری خالکوبی ها و تاتو های خود را پاک کنند .

در همین راستا متاسفانه شرکت هایی که صرفا فروشنده دستگاه لیزر پاک کننده تاتو کیوسوییچ هستند نیز زیاد هستند و بسیار از پزشکان شاید به علت قیمت کمتر تریجح می دهند تجهیزات خود را از شرکت های بدون گارانتی خریداری کنند و در زمان بروز مشکل برای دستگاه به این نتیجه میرسند که چه اشتباهی کرده اند و باید از شرکت معتبر دستگاه خود را تهیه میکردند تا در شرایطی که برای دستگاه خرابی پیش می آید فقط با تماس گرفتن با شرکت فروشنده خود دستگاه را تعمیر یا تعویض کنند .

 

تعمیر لیزر کیوسوییچ

یکی از خدماتی که شرکت نیوان مد انجام می دهد تعمیر لیزر کیوسوییچ است که بنا بر تجربه چندین و چند ساله وهمچنین تحصیلات آکادمیک بالای تیم فنی نیوان تعمیر این نوع دستگاه با دقت بسیار بالایی صورت می پذیرد و شناخت دقیقی که مهندسان ما نسبت به قطعه قطعه این دستگاه دارند سبب می شود تا سرعت عیب یابی و تعمیر بالا برود و در نتیجه دستگاه شما هر چه سریع تر با همان کیفیت قبلی به دست شما برسد تا شما بتوانید خدمات خوب خود را به کراجعه کنندگان خود ارائه بدهید .

علل مختلفی باعث بروز مشکل برای دستگاه لیزر کیوسوییچ می شود که اصلی ترین این مشکلات شکستگی یا خراب شدن لتز دستگاه است و همینطور مشکلاتی که می توان برای هندپیس دستگاه پیش بیاید در مواقعی که اپراتور نحوه درست استفاده از دستگاه را نداند پس در این شرایط به دستگاه آسیب می رساند اما جای نگرانی نیست زیرا ما تعمیر لنز لیزر کیوسوییچ را نیز داریم و در شرایطی که قابل تعمیر نباشد قطعات مورد نیاز برای تعویض لنز کیوسیوییچ را نیز دارا هستیم .

شرکت نیوان مد با نمایندگی ها و کارشناسان فنی ای که در سراسر ایران دارد و قطعات بسیار زیادی که وارد می کند می تواند به راحتی و به سرعت دستگاه خراب شما را تحویل بگیرید و در کمترین زمان با تعمیر و تعویض قطعات مورد نیاز دستگاه شما را سالم به شما برگرداند .

پس اگر در مطب خود دستگاه لیزر پاک کننده تاتو دارید و دچار مشکل شده است و فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوال های اولیه کارشناس های فنی ما را پاسخ دهید تا به صورت تلفنی عیب یابی دستگاه شما صورت بپذیرد و در ادامه شاهد تعمیر دستگاه خود باشید .

 

نمایندگی تعمیر لیزر کیوسوییچ

کارشناسان فنی شرکت نیوان مد چه در تهران چه در اقصی نقاط کشور توسط مدرسین به نام دانشگاه ها و مجربین تعمیرات تجهیزات پزشکی تربیت شده اند و دوره های بسیار سخت و فشرده ای را گذرانده اند و بعد از دوره آزمون اولیه را برای تایید اطلاعات فنی و آزمون ثانویه برای اخذ نمایندگی را داده اند و با بهترین نمرات قبول شده اند .

همچنین نکته مهم این است که تمامی مراحل تعمیرات به طور ویدیویی و آنلاین زیر نظر سرپرست های دفتر مرکزی صورت می پذیرد تا خیال شما راحت باشد که روند تعمیر دستگاه به نحو احسنت پیش برود و همچنین بعد از پایان تعمیر باز هم زیر نظر سرپرست تست های دستگاه گرفته می شود تا از اثربخشی و رفع ایراد اطمینان حاصل شود سپس دستگاه برای شما ارسال می شود .

نیوان مد نمایندگی های زیادی در مراکز استان ها و حتی شهر های کوچک دارد تا اگر در شهر دوری هستید نگران دستگاه خود نباشید و لازم نباشد که دستگاه را به تهران بفرستید بلکه با ارسال دستگاه به نزدیک ترین مرکز تعمیرات تجهیزات پزشکی نیوان مد در سریع ترین حالت ممکن دستگاه خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید .

 

تعمیر انواع لیزر کیوسوییچ

همانطور که در ابتدای بحث گفتیم مدل های مختلفی از دستگاه های لیزر پاک کننده تاتو وجود دارند که مکانیزم عملکرد آن ها یکی است و باید نسبت به سری هایی که دارند خب طبیعتا قیمت های مختلفی دارد اما یعضی از آن ها که دارای کیفیت پایین تری هستند احتمال خرابی در آن ها بالاتر است .

اما جای نگرانی ای وجود ندارد زیرا گروه فنی نیوان توانایی عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات هر نوع دستگاهی را دارد و می تواند بسیار سریع مشکل دستگاه شما را حل کنید .

پس با توجه به مدل های مختلف این دستگاه کارشناسان فنی ما توانایی تعمیر انواع لیزر کیوسوییچ را دارند و قطعات همه ی مدل های لیزر پاک کننده تاتو نیز موجود می باشد و می توان در صورت عدم وجود احتمال برای تعمیر آن ها را تعویض کرد .