تعمیر دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی

تعمیر دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی

تعمیر دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی

دستگاه آراف نیدلینگ فرکشنال با استفاده از امواج آراف و رادیوفرکوئنسی باعث جوانسازی و لیفت پوست می شود 

و کاربردهای زیادی دارد که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد در گذشته به جای دستگاه اراف فرکشنال از میکرونیدلینگ استفاده می شد و تا حدی باعث رفع لک و تیرگی های پوست می شود 

میکرونیدلینگ با آسیب کنترل شده ای که به سطح پوست وارد میکرد تا حدی باعث رفع تیرگی های پوست صورت می شد و در حین انجام شما شبنمی از خون را روی سطح پوست مشاهده می کنید و در بیشتر مواقع پوست مراجعه کننده دچار التهاب شدید و حساسیت می شود به دلیل اینکه جنس نیدل ها یا سوزن های دستگاه میکرونیدلینگ از فلز می باشد اما در دستگاه اراف نیدلینگ فرکشنال ، روکش نیدل ها از طلا می باشد که هیچگونه حساسیتی برای مراجعه کننده ایجاد نمی کند و به دلیل داشتن امواج آراف هیچگونه خونریزی یا حتی شبنم خون روی پوست به وجود نمی آید 

اراف نیدلینگ با نفوذ در لایه اپیدرم و درم باعث تخریب کنترل شده سلول های پوست می شود و آن هارا وادار به کلاژن سازی می کند به همین دلیل است که می تواند تمام مشکلات و نیاز های پوستی را رفع کند .

از کاربردهای اراف فرکشنال به موارد زیادی می توان اشاره کرد : برطرف کننده لک ، تیرگی و جای جوش و آکنه 

رفع جای زخم و بخیه های سطحی که با استفاده از این متد تا حد زیادی رفع می شود 

برطرف کننده استریا و استرچ مارک یا همان ترک های چاقی ، لاغری و بارداری 

یا اگر در نوجوانی جوش های زیادی داشتید و جای آن ها به صورت تو رفتگی روی سطح پوست شما مانده است با استفاده از این روش قابل حل می باشد 

جوانسازی و رفع منافذ باز هم که یکی از اصلی ترین کاربردهای اراف نیدلینگ فرکشنال می باشد 

تعداد جلسات اراف فرکشنال بستگی به محدوده قابل درمان دارد اما به طور کلی برای درمان از سه تا شش جلسه نیاز می باشد 

یکی از مزیت های اراف نیدلینگ فرکشنال این موضوع می باشد که منع استفاده ندارد و در هر قسمتی از صورت و بدن قابل استفاده می باشد زیرا با این روش حتی می توانید تیرگی های اطراف چشم را نیز تا حدی برطرف کنید .

ویژگی های دستگاه آر اف میکرونیدلینگ  

قابل استفاده در سالن ها و کلینیک های زیبایی

لیفتینگ پوست

جوانسازی و کلاژن سازی

از بین بردن چین و چروک صورت

از بین بردن چین و چروک پیشانی و گردن

از بین بردن جای زخم و آکنه

بستن منافذ باز

روشن شدن پوست

 

دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی چگونه تعمیر می شود ؟

یکی از بیشترین خرابی هایی که ممکن است در دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی به وجود بیاید مکش و ساکشن دستگاه است که باعث می شود پوست کاملا کشیده شود و پس از آن سوزن ها وارد پوست شوند .

اگر دستگاهی با عنوان خرابی ساکشن پیش تعمیر کار های نیوان مد بیاید اولین تستی که از دستگاه گرفته میشود سالم بودن و باز راه و لوله مکش یا ساکشن است .

اگر در این لوله مشکلی وجود نداشته باشد احتمالا خرابی در پمپ دستگاه است که با توجه به اینکه شرکت خدمات پس از فروش نیوان مد تمامی قطعات برای همه ی تجهیزات پزشکی در حوزه پوست و زیبایی را دارا می باشد بسیار سریع مشکل دستگاه شما را حل می کند و سریعا برای شما ارسال می کند .

اگر هندپیس دستگاه شما به طور کلی کار نمی کند نیز جای نگرانی نیست و کافیست تا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا فورا دستگاه به دست ما برسد و مراحل تعمیر آن شروع شود و در کمترین زمان دستگاه به شما تحویل شود .

سوزن کارتریج های دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی 

تقریبا تنها مورد مصرفی در دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی همین سوزن کارتریج می باشد که در مدل های مختلف با تعداد سوزن های مختلف وجود دارد که بسته به تعداد سوزن ها کاربرد های مختلفی دارند .

اگر از شرکتی دستگاه تهیه کرده اید که نمی تواند خدمات خود را انجام دهد و سوزن های کارتریج شما را تامین کند جای نگرانی نیست زیرا خبر خوب این است که نیوان مد وارد کننده قطعات دستگاه ها نیز می باشد و می توانید هر تعداد که نیاز دارید به ما سفارش دهید تا در اسرع وقت برای شما ارسال کنیم .

از دیگر خدماتی که برای تعمیر دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی می توان ارائه داد تعمیر تخصصی بورد این دستگاه است که ممکن است به دلایل مختلف به مشکل بر بخورد .

اگر دستگاه شما خاموش شده است و روشن نمی شود و یا دستور انجام و شات زدن صورت نمی پذیرد کافیست تا فیلم کوتاهی برای کارشناسان شرکت نیوان مد ارسال کنید تا در اسرع وقت دستگاه شما تعمیر شود .

از آنجایی که خدمات جوانسازی در کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیار پر بازدید است و مخصوصا دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی که برای هر نفر بین 4 تا 8 جلسه استفاده می شود نیاز دارید تا دستگاه شما همیشه سالم باشد .

و اگر حتی یک روز دستگاه شما مشکل داشته باشد و نتوانید کاری را با آن انجام دهید و نیاز مراجعه کننده خود را برآورده نکنید دچار مشکل خواهید شد .

برای همین است که به شما توصیه می کنیم که حتما دستگاه خود را تحت گارانتی نیوان مد قرار دهید تا در هر ساعت شبانه روز که به مشکل خوردید اصلا نگران نباشید زیرا که کارشناسان نیوان مد در خدمت شما هستند تا در کمترین زمان دستگاه شما را تعمیر کنند و هیچ یک از مراجعین خود را از دست ندهید .