تعمیر دستگاه آر اف کویتیشن

تعمیر دستگاه آر اف کویتیشن

تعمیر دستگاه آر اف کویتیشن

یکی از مهم ترین خدماتی که می توانید در کلینیک و مرکز زیبایی خود داشته باشید خدمات لاغری و کاهش وزن و تناسب اندام می باشد که باعث می شود تا مراجعه کنندگان زیادی به کلینیک شما بیایند .

دستگاه های مختلفی برای خدمات لاغری وجود دارد که از متد ها و تکنولوژی های مختلفی برای لاغری استفاده می کنند که کلینیک های زیبایی با توجه به میزان ورودی خود یک یا چند دستگاه را خریداری می کنند .

از متد ها و تکنولوژی های معروف و بسیار کاربردی ای که در صنعت لاغری استفاده می شود امواج رادیو فروکانسی یا همان آر اف و همینطور امواج اولتراسوند می باشد که بسیار تاثیر گذار است  .

یکی از دستگاه های بسیار پر کاربردی که به فروش می رسد دستگاه آر اف کویتیشن است که دارای چندین هندپیس پر کاربرد می باشد .

دستگاه آر اف کویتیشن دارای 5 هندپیس است که 3 تا از هندپیس  های آن آر اف هستند که در ابعاد مختلف بسته به ناحیه های مختلف از آن ها استفاده می شود .

یکی از هندپیس های بسیار کاربردی در این دستگاه هندپیس کویتیشن است که درواقع هان امواج فراصوت یا اولتراسوند هستش که با استفاده از این امواج مکانیکی چربی ها را در هم می شکند و آن ها را نابود می کند .

علاوه بر این یک هندپیس ال پی جی یا همان وکیوم تراپی نیز دارد که باعث می شود تا سلول های چربی در هم می شکند و از طریق سیستم لنفاوی دفع می شود .

لاغری و تناسب اندام مخصوصا بعد از دوران سخت کرونا که اکثر آدم ها خانه نشین بوده اند بسیار مهم تر از دیروز می باشد و بسیاری از افراد حالا که کرونا تقریبا تمام شده است به دنبال کاهش وزن هستند .

پس اگر کلینیک دار هستید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از دستگاه آر اف کویتشین و همینطور بقیه دستگاه های لاغری حتما استفاده کنید تا بتوانید هم خدمات خوبی را به مراجعه کنندگان بدهید و هم درآمدزایی خود را افزایش دهید .

خرابی دستگاه آر اف کویتیشن

البته نکته حائز اهمیت در رابطه با این دستگاه این است که به علت این که 5 هندپیس دارد احتمال خرابی هر یک از این هندپیس ها نیز وجود دارد برای همین هم باید گارانتی سفت و سختی داشته باشد .

اگر دستگاهی که خریداری کرده اید تحت گارانتی نیوان مد باشد که دیگر نیازی به نگرانی نیست و هر موقع که هر مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید فقط کافیست تا با کارشناس گارانتی دستگاه مد نظر خود تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان دستگاه شما تعمیر شود .

اما اگر نه از شرکتی خریداری کرده اید که گارانتی ندارد و یا گارانتی خوبی ندارد باز هم جای نگرانی نیست زیرا گروه فنی نیوان مد خدمات تعمیر دستگاه آر اف کویتشن را نیز در لاین های خدمات خود دارد .

پس اگر دستگاه آر اف کویتیشن دارید و مشکلی برای دستگاه شما پیش آمده همین الان به شماره تماس های نیوان مد تماس بگیرید و شرح مشکل کنید تا سریعا مشکل شما را حل کنند .

چگونه مشکل دستگاه آر اف کویتیشن را حل کنیم ؟

دستگاه آر اف کویتیشن جزو آن دسته از دستگاه هایی است که بسیاری از مشکلات آن را می توان به صورت دستی و توسط خود شما حل کرد که یکی از عمده ترین این مشکلات فیلتر هندپیس وکیوم تراپی آن می باشد

اما اگر نیاز به تعمیر دستگاه آر اف کویتیشن باشد کارشناسان زبده تیم فنی نیوان مد در خدمت شما هستند تا در کمترین زمان و با بالاترین بازدهی و کیفیت دستگاه شما را مورد بازیابی و تعمیر قرار دهند .

زمانی که دستگاه معیوب شما به دست شرکت نیوان مد می رسد در مرحله اول تست های اولیه روی دستگاه صورت می گیرد تا بتوانیم عیب دستگاه را بدون باز کردن دستگاه پیدا کنیم .

با شناخت مشکل فنی دستگاه و شناسایی قطعه خراب شده سپس دستگاه با گزارش کامل خرابی به واحد تعمیرات ما فرستاده می شود تا مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد .

با باز کردن دستگاه و ورود به قطعات و بورد دستگاه کار تعمیر شروع می شود و از آن جایی که تمامی قطعات توسط شرکت نیوان مد وارد می شود اگر به مشکل قطعه ای برسیم فورا آن را تعویض می کنیم .

بعد از آن که دستگاه تعمیر شد به واحد تست های بالینی فرستاده می شود در آن جا انواع و اقسام تست های مختلف روی دستگاه صورت می گیرد تا مطمعن شویم که دستگاه دیگر مشکلی ندارد .

بعد از آن که دستگاه گواهی سلامت را توسط مهندسین ما کسب کرد دستگاه آر اف کویتیشن مجددا بسته بندی میشود و به همراه کارتی که به شما نشان می دهد که چه موقع دوباره باید سرویس شود برای شما فرستاده می شود .