شارژ کارتریج هایفو

شارژ کارتریج هایفو

شارژ کارتریج هایفو

دستگاه هایفوتراپی یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه های می باشد که به عنوان خدمات جوانسازی در کلینیک های ایران و جهان مورد استفاده قرار می گیرد و نتیجه دهی بسیار عالی و رضایت بخشی نیز دارد .

دستگاه هایفو جزو دستگاه هایی می باشد که وجود آن در هر کلینیک زیبایی و مرکز پوستی الزامی است و باعث می شود تا مراجعه کنندگان زیادی برای جوانسازی و لیفت پوست پیش شما بیایند و از شما خدمات بگیرند .

این دستگاه با استفاده از امواج متمرکز اولتراسوند یا همان امواج فراصوت باعث می شود تا در عمق پوست تغییراتی به وجود بیاید تا سطح کلاژن سازی در پوست افزایش پیدا کند .

نکته حائز اهمیت در دستگاه هایفو این است که هم به لیفت و کشیدگی پوست های افتاده کمک می کند و هم جوانسازی و زیباسازی را برای مراجعه کننده ای که به کلینیک زیبایی و مرکز پوست شما مراجعه می کند به ارمغان میاورد .

انواع و اقسام دستگاه هایفو وجود دارد که با توجه به پارامتر های مختلف مدل بندی می شود و قیمت های مختلفی هم دارند اما نکته مشترک بین همه ی این دستگاه کارتریج هایی هستند که دستگاه هایفو برای شات زدن به این کارتریج ها نیاز دارد .

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که مهمترین بخش دستگاه هایفو همان کارتریج آن می باشد که اتفاقا مصرفی دستگاه نیز محسوب می شود .

زیرا تعداد شات هایی که کارتریج دستگاه هایفو میزند مشخص است و پس از اتمام آن دیگر اثربخشی قبلی را ندارد و تقریبا می توان گفت که کیفیت و کارایی خود را از دست می دهد .

تعداد شات هایی که هر کارتیج می زند بسته به دستگاه متفاوت است به عنوان مثال کاتریج دستگاه هایفو 4 بعدی 10 هزار تایی می باشد و کارتریج دستگاه هایفو 7 بعدی که در حال حاضر جدیدترین دستگاه موجو در بازار می باشد تا 20 هزار شات را اثربخشی دارد .

سه عمق اصلی کارتریج های دستگاه هایفو اعم هستند از 1.5 میلی متر و 3 میلی متر و 4.5 میلی متر که باعث می شود تا امواج متمرکز اولتراسوند در لایه های مختلف پوست اثربخشی داشته باشند که در نتیجه شاهد این خواهیم بود که بسیار به جوانسازی و زیباسازی و در عین حال به لیفت و کشیدگی پوست کمک شایانی می کند .

کاربرد های دستگاه هایفو کدامند ؟

از مهمترین کاربرد های دستگاه هایفو می توان به به جوانسازی و کلاژن سازی آن اشاره کرد که باعث می شود تا مراجعه کننده های بسیار زیادی به کلینیک زیبایی شما مراجعه نمایند .

افراد مسنی که متاسفانه آن جور که باید از پوست خود مراقبت نکرده اند و الان پشیمان شده اند گسترده ترین طیف مراجعین شما خواهند بود که می خواهند تا دوباره جوانی و لطافت را روی پوست خود داشته باشند .

از دیگر کاربرد های دستگاه هایفو باید به سلامت بخشی این دستگاه نیز اشاره کرد که صرفا این یک درمان زیبایی نمی باشد و به سلامت پوست شما نیز کمک می کند .

لیفت و کشیدگی پوست هایی که الاستیسیته آن ها از بین رفته است نیز می تواند از دیگر کاربرد های دستگاه هایفو باشد .

بسیار از افراد به علت های مختلف پوستشان شل شده است و اصطلاحا افتادگی دارد که می توانند با مراجعه به کلینیک شما از شما بخواهند تا با استفاده از دستگاه هایفو این افتادگی را جمع کنید و لیفت بینظیری را به پوست آن ها ارائه بدهید .

انواع دستگاه هایفو کدامند ؟

از قدیم دستگاه های هایفو وجود داشته اند و با گذشت زمان اما تکنولوژی آن ها رشد کرده است هم اثربخشیشان بیشتر شده و جوابدهی بالا تری پیدا کرده اند .

و هم درد آن ها کمتر شده است که در نتیجه می توان گفت که هر سال که دستگاه هایفو جدیدتری به بازار عرضه شده است از هر نظر بهتر و قوی تر شده است.

دستگاه هایفو اولتراپی

دستگاه هایفو 2 بعدی

دستگاه هایفو اولترا 3

دستگاه هایفو 3 بعدی

دستگاه هایفو 4 بعدی

دستگاه هایفو 7 بعدی

دستگاه هایفو اولترافورمر

از جمله دستگاه های معروف و برند در بازار هستند که خب جدیدترین دستگاه حال حاضر که در ایران وجود دارد دستگاه هایفو 7 بعدی و اولترافورمر می باشد که از هر نظر از ورژن های قبلی هایفو حرفه ای تر و قوی تر هستند .

اگر کارتریج هایفو تمام شد چیکار باید بکنیم ؟

همانطور که در بالا گفته شد کارتریج های هایفو جزو مصرفی های این دستگاه می باشند که بعد از هایفو کردن تعدادی بلخره تمام می شود و زمانی که کارتریج دستگاه هایفو تمام شود دو کار را می توانید انجام دهید .

اولین راه حل این است که با شرکتی که از آن دستگاه هایفو خود را تهیه کرده اید تماس بگیرید و از آن ها دوباره کارتریج خریداری کنید و از آن ها بخواهید که کارتریج های مد نظر شما را برایتان بفرستند تا دوباره بتوانید مراجعه کننده های خود ار هایفو کنید .

راه حل دوم این است که با تماس با کارشناسان نیوان مد از ما بخواهید تا دوباره کارتریج های شما را شارژ کنند .

در این صورت شما با ارسال کارتریج ها برای آدرس ما آن ها را به دست ما می رسانید و پس از آن پذیرش ما کارتیج ها را به واحد شارژ کاتریج ها می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارتریج ها را شارژ نمایند .

پس از شارژ  آن ها برای شما فرستاده می شود تا در سریعترین زمان ممکن دوباره بتوانید از خدمات هایفوتراپی داخل کلینیک و مرکز زیبایی خود بهره مند شوید .