تعمیر دستگاه ای ام اسکالپت

تعمیر دستگاه ای ام اسکالپت

تعمیر دستگاه ای ام اسکالپت

یکی از خدمات پرطرفردار و جذابی که داخل کلینیک های زیبایی و مراکز لاغری و تناسب اندام ارائه می شود خدمات عضله سازی است که هم اثربخشی بسیار بالایی دارد و مراجعه کننده را راضی می کند و همینطور باعث درآمدزایی مرکز می شود .

تنها دستگاه عضله سازی که می تواند حجم عضلات را زیاد کند و همینطور در عین حال سبب کاهش چربی و لاغری نیز بشود دستگاه عضله سازی ای ام اسکالپت است .

این دستگاه با مکانیزم جذابی که دارد با استفاده از امواج الکترومغناطیس عضلات در نواحی مختلف بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث انقباض و انبساط این عضلات می شود و پس از مدتی طبیعتا شاهد افزایش حجم عضله خواهیم بود .

دستگاه ای ام اسکالپت در اروپا و آمریکا بسیار پر کاربرد است و بسیاری از افراد از مردم عادی گرفته تا افراد مشهور از این دستگاه استفاده می کنند تا تناسب اندام خود را رعایت کنند .

تجهیزات پزشکی در حوزه پوست و زیبایی در چندین سال اخیر پیشرفت بینظیری داشته است و دانشمندان مهندسی پزشکی توانسته اند با استفاده از شناخت دقیق از آناتومی و فیزیولوژی پوست و همینطور شناخت مهندسی برای سلامت و زیبایی مردم قدم های مهمی را بردارند .

دستگاه عضله سازی ام اسکالپت جزو پدیده های بسیار پیشرفته می باشد که اگر کسی بسته به توده چربی ای که دارد از 4 تا 10 جلسه از این دستگاه استفاده کند می تواند لاغری و تناسب اندام و عضلات برجسته را تجربه کند .

البته انواع دستگاه عضله سازی ام اسکالپت وجود دارد که در مدل های دو هندپیس و چهار هندپیس وجود دارد که در مدل های چهار هندپیس می تواند دو هندپیس منحنی مخصوص برای بازو و ران پا اضافه تر داشته باشد .

پس اگر به دنبال افزایش حجم عضله خود هستید و همینطور می خواهید چربی های خود را از بین ببرید و لاغری و تناسب اندام را داشته باشید فورا به مرکزی مراجعه کنید که از بهترین دستگاه ای ام اسکالپت استفاده می کند .

تعمیر هندپیس ای ام اسکالپت

یکی از بیشترین خرابی هایی که از دستگاه ام اسکالپت گزارش شده است خرابی در هندپیس دستگاه به علت های مختلف است که از خرابی قطعه داخلی می تواند باشد تا ضربه خوردن و شکسته شدن .

اگر به هر دلیلی هندپیس دستگاه شما به مشکل بر خورده است و دیگر مانند قبل کارایی ندارد هر چه زودتر با کارشناسان فنی ما در نیوان مد تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل شما را حل نمایند .

هندپیس این دستگاه با استفاده از قطعات الکترونیکی و سیم پیچ های مخصوص امواج الکترومغناطیسی را تولید می کنند که با هر اتفاقی می توانند مورد مشکل واقع شوند .

اما اگر دستگاه خود را از شرکت هایی که تحت پوشش و گارانتی نیوان مد هستند خریداری کرده باشید و گارانتی ما را داشته باشند دیگر نیازی به نگرانی نیست و شما در هر شهری که باشید می توانید با تماس با ما اقدام به حل مشکل کنید و سریعا دستگاه مد نظر را تعمیر نمایید .

 

تعمیر دستگاه ای ام اسکالپت

 

دستگاه ای ام اسکالپت چگونه کار می کند ؟

این دستگاه با استفاده از مکانیزم امواج الکترومغناطیس باعث انقباض و انبساط فیبر های عضلانی می شود و پس از چند جلسه کاملا شاهد افزایش حجم عضله و همینطور لاغری موضعی خواهیم بود .

این دستگاه کاربرد های مختلف و مفیدی دارد که می تواند در گنار خدمات لاغری و عضله سازی نیز استفاده کنید و یکی از این کاربرد های بی نظیر تقویت عضلات چهار سر ران می باشد که بعد از جراحی رباط صلیبی مورد آتروفی قرار گرفته است و تحلیل عضلانی شده است .

مشاهدات کاملا بیانگر تقویت عضلات چهار سر ران بسیار سریع تر از دوره نقاوهت معمولی هستش که این باعث میشه کاربرد های درمانی را نیز بتوانید در مرکز زیبایی پزشکی خود داشته باشید .

روند تعمیر دستگاه عضله سازی ای ام اسکالپت

اگر دستگاه شما به مشکل بر خورده است و روشن نمی شود و یا اگر دستگاه روشن می شود اما اثربخشی ندارد و احساسی ندارید کافیست دستگاه خود را به ما بسپارید .

در هر شهری که از ایران هستید می توانید از خدمات و تعمیرات مجموعه بزرگ نیوان مد استفاده کنید .

پس از اینکه با کارشناسان مجرب ما تماس گرفتید آن ها از شما می خواهند تا اسم و مدل دستگاه و همینطور در شرایط امکان یک عکس و یک فیلم از عملکرد حال حاضر دستگاه ارسال نمایید .

بعد از پردازش اولیه مشکل دستگاه را به دست واحد فنی می رسد و آنالیز های اولیه توسط تیم اول صورت می پذیرد تا دقیقا عیب یابی دستگاه اتفاق بیفتد و گزارش فنی کاملی از عملکرد دستگاه نوشته می شود .

پس از آن دستگاه به واحد تعمیرات ارسال می شود و متخصصان الکترونیک و مهندسی پزشکی بدنه اصلی دستگاه را باز می کنند و تا جایی که نیاز است و به درون دستگاه نفوذ می کنند .

پس از عیب یابی قطعه با تعمیر و یا تعویض قطعه تخریب شده دستگاه را تعمیر می کنند تا مشکل دستگاه حل شود و به حالت اولیه برگردد .

نکته مهم اینجاست که دستگاه جمع نمی شود و در همان وضعیت توسط کارشناسان تست دستگاه به طور کامل مورد ارزیابی قرار می گیرد .

پس از تایید آن ها واحد فنی دوباره دستگاه را جمع می کند و به حالت اولیه باز میگرداند .

اینجاست که دستگاه به واحد راستی آزمایی ارسال می شود و در آن در شرایط مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد تا کاملا تعمیر شدن دستگاه مشخص شود .

سپس دستگاه برای شما ارسال می شود و شما می توانید مانند روز اول از دستگاه استفاده کنید و درآمدزایی خود را افزایش دهید .